BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki

Šis blogas yra apie binaurinius ritmus. Mažai kas apie juos žino, todėl biškuti plačiau apie juos aprašiau čia.
Bet svarbiausia dėl ko kūriau šį blogą ne ritmai, svarbiausia kokia nauda man.
O privalumų yra, visų pirma jei esi koks dainininkas gali sukurti binaural recording paremtą iškirtinę dainelę(apie tai kituose straipsniuose),
gali smagiai pasilinksmint naudojant binauralinius ritmus pvz. naudojant idoser programą
išbandyti įvairių narkotinių medžiagų poveikį, bei dar kanors tokius kaip lucid dream ar astral projection.
Teorija skirta tam, kad susipažintumėte, jei lendate į tokius dalykus butinai turite žinoti KAS TAI YRA kitaip dar netycia galite prisižaisti. Galite neabejoti, kad prisizaisti galite nors sakoma visiskai saugu, bet visada išlieka rizikos faktorius
iš kurių sugalvoju tik pora, tarkit klausoties idoser per mp3 ir užmiksi ir jei tu mp3 failų ne vienas o tarkim dauk tarkim 30 ar 60 naktį jums miegant visi groja iš eilės ir nzn kas nutiktų aš sykį užmigau prisižaidęs apie 3 h isklausiau kol baigėsi jie jų buvo apie 6 gal, tai kitą visą dieną jaučiausi lyg sapnuočiau ir bučiau nejuokais apsinarkąšinęs, kol nepaklausiau reset dozės, o dažnai praverčia.
Be to šitoj sritį esu naujokas. Tarkit idoseris manes kolkas neima taip kaip norėčiau, bet 1 iš 6 mano pabandžiusių pažystamų buvo efektas pvz. vienas paklauses per pamoka LSD atsimerkes pamatė iškraipytas spalvas bei pastebėjo garsinius iškraipymus, kitas pavartojas nitro pora minučių žvengė.
Tai yra visiskai saugus dalykas juk negauname jokių cheminių medžiagų i kūną. Tik kas per dauk tas nesveika, prisiminkite tai.Kituose straipsniuose aprasysiu bandytus exspermentus.
Sekmės

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. sielaa:

    Susidomėjau….išbandysiu ir parašysiu kaip sekėsi :)

Rašyti komentarą